KOMORI IMPREMIA IS29 İNKJET DİJİTAL BASKI

Komori International Europe (Komori Avrupa) 5 – 6 Ekim 2016 tarihlerinde yarı ebat baskının tam potansiyelini ortaya koymayı hedefleyen iki günlük bir Open – House etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Komori bu etkinlikte Screen
ile iş birliği yapacak. Söz konusu iş birliği, ziyaretçilerin canlı demolar esnasında birbirinden tamamen farklı üç baskı makinesinin en son teknoloji ve özelliklerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.
Komori Impremia IS29 dijital UV inkjet
Düzenli satışları drupa 2016’da başlayan Impremia IS29 ön kaplama gerektirmeksizin herhangi bir substrat üzerine baskı yapabilme yeteneğiyle birçok dijital matbaacının takdirini kazandı. Makine geniş bir stok ve ebat yelpazesi için uygun ve ofset ve inkjet gibi aynı baskı altı malzemeleri üzerine herhangi bir özel işlem gerektirmeksizin baskı yapıyor. IS29 ayrıca tek yüz ya da çift yüz yüksek kaliteli baskı yapabiliyor. Makastan makasa kağıt transfer aygıtı yüksek kros ayarı doğruluğu sağlıyor. LED UV anında kurutma sistemi tek geçişte çift taraflı baskıyı mümkün kılıyor. İşler baskıdan hemen sonra baskı sonrasına gönderilebiliyor; bu da kısa sürede çok sayıda düşük adetli iş bitirme imkânı sağlıyor.
Yeni Komori Lithrone G29 ofset H-UV 29
Lithrone G29 drupa 2016’da lanse edildi ve şimdi Komori Graphic Center Europe lansmanı yapılıyor. Bu baskı makinesi beş renk artı lak üniteli ve uzun çıkışlı olarak yapılandırılmış. En son sistemlerle donatılmış olmasından kaynaklanan yüksek üretkenliği, ağır ve hafif baskı altı malzemelerine H-UV baskıyla gösterilecek. Bu baskı makinesi azami baskı hızında bile yüksek baskı kalitesini sürdürüyor. PQA-S V5, 4K bir kameraya sahip ve yüksek hata kontrolü hassasiyetine ek olarak dahili renk kontrolü sağlıyor. PDC-SX Spectral Print Density Control-SX modeli tarafından gerçekleştirilen hızlı kalite kontrolü ve PQA-S V5’in dahili renk kontrolü yüksek kalite ve üretkenliği garanti ediyor.
Screen Truepress Jet520HD, yüksek hızlı sürekli form inkjet
Truepress Jet520HD’nin ayrıcalıklı bir dağıtım iş ortağı olarak, Komori ziyaretçilerin Screen’de yüksek hızlı sürekli form inkjet baskı makinesini deneyimlemelerini sağlayacak. Makine yüksek hızda yüksek kalitede baskı (dakikada 1500 renkli sayfa veya 120 metre) için su bazlı pigment mürekkepler kullanıyor. Makine kitaplar, kataloglar ve doğrudan posta uygulamaları dahil geniş bir ticari baskı uygulamaları yelpazesi için çok uygun. Sistem Komori’nin yüksek performanslı ofset baskı makineleri hattı ile tamamlanacak ve düşük tirajlı baskı yetenekleri olan makinelerle müşterilerin isteklerine esnek yanıtlar verilebilmesini sağlayacak.
‘Yeni sayfalar aç’
Komori eksiksiz ürün yelpazesi, sadece ofset baskı makineleri değil, aynı zamanda dijital baskı sistemleri, baskı sonrası makineleri, baskılı elektronik, malzemeler ve ekipman vasıtasıyla müşterileriyle birlikte baskının potansiyelini genişletiyor. Komori aynı zamanda bir toplam çözüm sağlayıcı olarak yeni sayfalar açabiliyor.

Bu Yazımızı Sevdiniz Mi ?